یکشنبه 6 خرداد 1403
اخبار و اطلاعیه ها


تبریک نوروزی رئیس انجمن

شایسته است فرارسیدن جشن باستانی نوروز را شادباش گفته و برای همه ایرانیان نیک پندار، راست گفتار و درست کردار آرزوی شادکامی، بهروزی و تندرستی دارم.

 بنام خداوند جان و خرد

با سلام و درود به اعضای محترم انجمن علمی گل و گیاهان زینتی ایران
شایسته است فرارسیدن جشن باستانی نوروز را شادباش گفته و برای همه ایرانیان نیک پندار، راست گفتار و درست کردار آرزوی شادکامی، بهروزی و تندرستی دارم. امید است که در سال 1403 صنعت پر پتانسیل گل و گیاهان زینتی ایران با کاربرد بیشتر دانش های نوین در کنار دانش بومی بالای خود، گامی دیگر در جهت توسعه و جایگاه واقعی خود بردارد.
انجمن علمی گل و گیاهان زینتی ایران در سال 1402 افزون بر فعالیتهای آموزشی و ترویجی پیشرو خود، تورهای تخصصی بازدید از نمایشگاههای بین المللی گل و گیاهان زینتی را با موفقیت برگزار کرد و با برگزاری دوره آموزشی تخصصی بین المللی، با همکاری سفارت هلند و شرکتهای معتبر بین المللی فعالیت های خود را توسعه داد. امید است در سال جاری نیز با یاری خداوند بزرگ و مشارکت و همکاری اعضا محترم انجمن بتوان با برگزاری ششمین کنگره ملی و بین المللی گل و گیاهان زینتی در دانشگاه محقق اردبیلی و سایر فعالیتهای آموزشی، در جهت توسعه و ارتقا دانش کاربردی در جامعه بزرگ گل و گیاهان زینتی کشور گام های موثر برداشت.

زیاده روزگار به کام باد

دکتر محمدرضا شفیعی
رئیس انجمن علمی گل و گیاهان زینتی ایران