سه شنبه 4 اردیبهشت 1403

دومین جشنواره گل وگیاه شمال کشور به همراه کارناوال گل

مژگان غیاثی نژاد
به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری بابل، دومین جشنواره گل و گیاهان زینتی به همراه کارناوال گل را در تاریخ ۱۰ تا ۱۵ اسفند ۹۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در مصلی بزرگ شهر برگزار نمود.

به گزارش روابط عمومی سازمان پارک ها و فضای سبز شهرداری بابل، این سازمان بعد از برگزاری موفقیت آمیز اولین جشنواره گل و گیاه زینتی شمال کشور در اسفند سال گذشته، در جهت کمک به توسعه اقتصادی استان مازندران با دیدگاه حمایت از تولیدکنندگان جزء این صنعت، دومین جشنواره گل و گیاهان زینتی به همراه کارناوال گل را در تاریخ ۱۰ تا ۱۵ اسفند ۹۳ از ساعت ۱۰ صبح تا ۱۰ شب در مصلی بزرگ شهر برگزار نمود.
 در مراسم افتتاحیه، مهندس عسکری شهردار بابل ضمن خیر مقدم به حاضرین با اشاره به افتتاح دومین نمایشگاه گل و گیاه در شهربابل گفت: "خوشحالیم که افتخار برگزاری این نمایشگاه با شکوه را برای دومین سال متوالی با حمایت شورای شهر در شهرزیبای بهارنارنج داریم. پس از برپایی اولین نمایشگاه گل و گیاه و استقبال و اعلام رضایت شهروندان از آن در سال گذشته، انگیزه شهرداری و سازمان پارکها برای استمرار برپایی این نمایشگاه دوچندان شد و با همکاری شورای اسلامی شهر بر آن شدیم تا در سال جاری با بهره مندی از جلوه‌های جدیدتر و شکوه بیشتر، همچنین ارائه موارد بیشتری پذیرای شهروندان باشیم. وی افزود: این نمایشگاه درمساحتی حدود ۵ هزار مترمربع برپا گردید و تعداد غرفه ها ی آن نسبت به سال گذشته، دو برابر گردید و با حضور تولیدکنندگان تخصصی از اقصی نقاط کشور دایر گردید. همچنین برنامه‌های فرهنگی، آموزشی و ترویجی نیز برای توسعه و بهبود فضای سبز شهری اجرا گردید. در سال قبل بیش از ۷ هزار نفر از نمایشگاه گل و گیاه بازدید و رضایت خود را از برگزاری چنین نمایشگاهی اعلام کردند که امیدواریم امسال تعداد بازدید کنندگان محترم افزایش یافته باشد."