چهارشنبه 22 اردیبهشت 1400

سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تهران بوستان گفتگو

تهیه کننده خبر و عکس: مریم چرخگری
سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته از روز دوشنبه 21 لغایت 25 اردیبهشت ماه از ساعت 10 صبح تا 21 با حضور تولیدکنندگان در محل بوستان گفتگو برگزار شد.

 سیزدهمین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه، تجهیزات پارکی و صنایع وابسته از روز دوشنبه 21 لغایت 25 اردیبهشت ماه از ساعت 10 صبح تا 21 با حضور تولیدکنندگان گل های شاخه بریده، گیاهان آپارتمانی و فضای باز و همچنین دست اندرکاران و تولیدکنندگان نهاده ها و ابزارآلات کشاورزی و باغبانی در محل بوستان گفتگو با حضور 250 تولید‌کننده داخلی و 39 تولید کننده خارجی از کشورهای آلمان، ‌اسپانیا، ایتالیا، چین، کره‌جنوبی، لهستان و هلند برگزار شد. در سالجاری، کاروان‌های گل به سمت برج میلاد، پارک شهر، دریاچه خلیج‌فارس، بوستان ولایت و لاله اعزام شدند تا شهروندانی که به‌دلیل مشغله کاری امکان حضور در نمایشگاه را ندارند بتوانند نمونه‌ای از گل‌های به نمایش درآمده در نمایشگاه گل و گیاه را از نزدیک تماشا کنند.

این امر مشوقی برای مردم جهت بازدید از سیزدهمین نمایشگاه گل و گیاه نیز محسوب می شد. امسال در فاصله بین میدان امام حسین(ع) تا میدان شهدا بیش از 30 تا 40 تولید‌کننده به عرضه گل وگیاه پرداختند. روز 26 اردیبهشت‌ماه نیز عرضه مستقیم گل و گیاه در این نمایشگاه انجام شد که با اقبال بازدیدکنندگان روبرو شد.